Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Директор Менського музею загинув на Харківщині

Фото: соцмережі.
Віталій Крутий був мобілізований наприкінці 2023 року до ДПСУ.

На Харківщині загинув директор Менського краєзнавчого музею, військовослужбовець Віталій Крутий.

Віталій Крутий, який очолював краєзнавчий музей у місті Мени на Чернігівщині, був мобілізований до прикордонних військ менше ніж пів року тому. Він загинув 12 травня поблизу села Металівка (неподалік Старого Салтова) на Харківщині.

"Невимовний біль для всіх, хто знав, працював, дружив з Віталієм Олександровичем Крутим. Дякуємо, що були в нашому житті! Дякуємо за Ваш досвід, яким Ви щедро з нами ділилися, за Ваш талант, за професіоналізм! Колектив музею висловлює щирі співчуття батькам Віталія Олександровича", – повідомили у музеї.

Колеги розказали, що колишній очільник музею був прекрасним гідом і наставником. Віталія Крутого мобілізували у грудні 2023 року у Львові, коли він поїхав на Міжнародну конференцію збереження культурної спадщини.

Він тоді згадував у коментарях місцевим виданням, що на одній із вулиць міста до нього підійшли кілька працівників місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП) для перевірки документів, а згодом попросили сісти до автівки та проїхати з ними "на 15 хвилин". Броні у музейника не було, тому його відправили в навчальний центр, а потім мобілізували до ДПСУ.

Як писав KHARKIV Today, на Харківщині загинула парамедик 92-ї бригади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.