Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У пошкодженому ліцеї на Харківщині замінили вікна та двері

Фото: Донецька селищна територіальна громада
Відновлювальні роботи в ліцеї тривають.

Через війну були пошкоджені всі приміщення ліцею.

У Пришибському ліцеї (Ізюмський район) тривають ремонтні роботи. Тут замінили 85 вікон, що коштувало 2 504 000 гривень. Також у закладі освіти вставили 14 дверей у класах, десять міжкорпусних дверей та чотири — пожежних. За металопластикові двері сплатили 746 627 гривень. Про це повідомили у Донецькій селищній територіальній громаді.

"Вікна та двері встановлено за рахунок коштів освітньої субвенції, а послуги сплачені за рахунок коштів Донецької селищної ради", — сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пошкоджений окупантами ліцей у Харкові майже відновили

Як розповіли у Донецькій селищній раді, внаслідок повномасштабного вторгнення у Пришибському ліцеї руйнувань зазнали всі приміщення — навчальні кабінети, коридори, фоє, їдальня, спортзал, актова зала, кабінет інформатики, дошкільний підрозділ.

Російські снаряди влучили у декілька корпусів. Через це пошкоджені стіни, дах, плити перекриття, вікна та двері. Спочатку вікна закрили плитами з дерев'яної стружки, згодом замінили. Наразі роботи з відновлення ліцею тривають.

Як писав KHARKIV Today, за програмою United24 в Україні відбудують 150 пошкоджених через війну шкіл, 105 із них — у Харківській області. Станом на кінець грудня 2022 року на Харківщині тією чи іншою мірою були пошкоджені 806 закладів освіти (дитсадки, школи, виші, ліцеї). 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.