Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У міськраді пояснили, чому трамвай об'їжджає центр Харкова

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Трамваї №5 і №6 відновили рух 15 серпня.

Після того, як  Московським проспектом відновили проїзд, трамваї №5 почали їздити за зміненим маршрутом.

До реконструкції Московського проспекту трамваї цього маршруту йшли з Одеської, до Кінного ринку,  вулицею Богдана Хмельницького, площею Героїв Небесної Сотні, провулком Короленка, площею Сергіївською, Лопанською набережною, Полтавським шляхом і прибували на Південний вокзал. З 15 серпня трамваї №5 відновили курсування, але почали ходити по-іншому, не заїжджаючи у центр. Це пов'язано з відсутністю потрібної кількості водіїв та наявністю паралельних маршрутів, відзвітували чиновники.

"Зміна шляху прямування обумовлена необхідністю раціонального використання рухомого складу з урахуванням гострого недокомплекту водійського складу у КП "Салтівське трамвайне депо", сформованого за останній період пасажиропотоку і наявності паралельних маршрутів, а також необхідністю забезпечення дотримання інтервалів руху, що задовольняють відповідний пасажиропотік", — йдеться у відповіді міського департаменту інфраструктури на запит Максима Цвеліха.

Зараз трамваї під №5 ходять так: розворотне коло "Вулиця Одеська" — проспект Героїв Сталінграда — вулиця Морозова — вулиця Плеханівська — вулиця Молочна — площа Захисників України — проспект Московський — вулиця Кошкіна — вулиця Плеханівська — вулиця Морозова (парк Машинобудівників) — проспект Московський — площа Захисників України — вулиця Молочна — вулиця Плеханівська — вулиця Морозова — проспект Героїв Сталінграда — розворотне коло "Вулиця Одеська".

Документ: Facebook / Максим Цвелих
Документ: Facebook / Максим Цвеліх

Нагадаємо, 1 серпня Московский проспект обіцяли відкрити для проїзду автомобілів, але зробили це 4 серпня. Трамваї  Московським проспектом запустили 15 серпня. Трамваї №5 і №6 не ходили з 1 вересня 2020 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.