Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Києві провели в останню путь командира, що загинув у Харківській області

Фото: "Суспільне"
Прощання з Олегом Куцином відбулося на Майдані Незалежності.

У столиці попрощалися з комбатом добровольчого батальйону "Карпатська Січ" і командиром "Легіону Свободи" Олегом Куциним.

22 червня на Майдані Незалежності у Києві попрощалися з Олегом Куцином, який загинув під час бою під Ізюмом на Харківщині. Кілька сотень людей із квітами та прапорами прийшли віддати шану загиблому командиру, повідомило "Суспільне".

Олег Куцин щодня виїздив на бойові позиції, проводив там наради, давав доручення бійцям батальйону, згадує виконувачка обов'язків командира окремого стрілецького батальйону "Карпатська Січ" Марія Чашка.

"Він настільки безстрашно кожного ранку, кожного дня і деколи навіть ночі йшов на найпередовіші позиції, які обстрілювалися так, що навіть голову не можна було підняти з бліндажа, що надихав нас настільки, що нам не страшно було будь-що брати на себе", — розповіла вона.

Фото: "Суспільне"
Фото: "Суспільне"

Після боїв на Київщині Олег Куцин обороняв Україну на сході.

"У перші дні військових дій Олег Куцин пішов захищати Київ в лави Збройних сил України, був у Бучі, Ірпені, Гостомелі. Після того, як ми відбили російську навалу біля міста Києва, пішов на гарячі точки на сході України. Він був сміливою людиною, справжньою людиною, був патріотом, любив Україну, любив життя, продовжує жити в наших думках, в нашому серці", — поінформував мер Києва Віталій Кличко.

Коли батальйон "Карпатська Січ" був під Ізюмом, російські військові не змогли на цій ділянці посунутися навіть на метр, зазначив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Те, що Олег Куцин створив чоту "Карпатська січ", яка пізніше переросла в 49 окремий стрілецький батальйон ЗСУ і створив його не просто з добре вишколених бійців, але це були неймовірно вмотивовані патріотичні українці. І ті бої, які були під Києвом, коли цей підрозділ був у боях за Ірпінь і Бучу і пізніше під Ізюмом, то ви врахуйте, що протягом двох місяців, коли "Карпатська Січ" стояла під Ізюмом, не на метр не здали нашої території", — повідомив Олег Тягнибок.

Поховали командира батальйону "Карпатська Січ" Олега Куцина на Байковому кладовищі.

Нагадаємо, 19 червня 56-річний Олег Куцин загинув на Ізюмському напрямку. Він брав участь у боях за Донецький аеропорт, з початком повномасштабної війни з побратимами відновив добровольчий батальйон "Окрема добровольча чота Карпатська Січ". 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.