Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У квитанціях "Харківводоканалу" з'явиться нова графа

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У платіжки внесуть "Обслуговування внутрішньобудинкових мереж".

КП "Жилкомсервіс" виключить зі своїх платіжок рядок "Обслуговування внутрішньобудинкових мереж", тому платити двічі не доведеться.

У квитанціях за водопостачання та водовідведення за червень з'являться дві нові графи — обслуговування внутрішньобудинкових мереж та абонплата. Про це повідомив директор комунального підприємства "Харківводоканал" Віталій Панов.

"Харківводоканал" з 1 травня 2022 року повністю прийняв обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Ми ще у січні вивісили публічний договір, минули всі терміни, які необхідні. За травень це буде безплатно. А з 1 червня це буде включено до квитанції "Харківводоканалу" — обслуговування внутрішньобудинкових мереж та абонплати, яка вже була запроваджена ще раніше постановою Кабінету Міністрів України. "Жилкомсервіс" виключить із платіжки на квартплату "Обслуговування внутрішньобудинкових мереж". Тобто, подвійної оплати абонентам не буде", — пояснив Панов.

Як розповів Панов, сьогодні КП "Харківводоканал" працює у штатному режимі, до будинків харків'ян подається вода, яка відповідає всім нормам, співробітникам виплачується зарплата. 31 травня закінчився пільговий період щодо оплати комунальних послуг. Тим, хто у той період таки оплачував "комуналку", зроблять перерахунок. Із боржниками (ті, хто має накопичені борги до 24 лютого) готові укладати договори про реструктуризацію.

"Щодо тримісячної оплати — березень, квітень, травень — вона буде списана. Але ми приймали до 20 числа показання. Це буде повністю знято. Мене запитують: "А якщо у мене була заборгованість до 24 лютого?". Звичайно, її треба гасити, ми готові підписувати договори щодо реструктуризації боргу. Велике спасибі тим, хто незважаючи на те, що було надано пільгу, все одно продовжували платити. Це нам допомогло, щоб якісь мінімальні кошти нам надходили. Всі ці оплати, які вони робили за три місяці, будуть перераховані в рахунок майбутніх платежів. Тобто, всі абоненти будуть абсолютно в рівних умовах. Це стосується фізичних осіб", — каже Панов.

Юридичні особи оплачувати послугу з водопостачання та водовідведення повинні. Але з тими, хто безкоштовно допомагав військовим чи жителям, які перебували у бомбосховищах, питання вирішуватиметься індивідуально. Водночас таким юридичним особам потрібно зібрати пакет документів, що підтверджує надану допомогу.

Як писав KHARKIV Today, також зробити перерахунок обіцяють у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі". Гроші, які жителі міста сплатили за тепло та гарячу воду навесні, стануть авансом на майбутнє.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.