Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Краснограді хочуть відновити гуртожиток для переселенців

Фото: ХОВА
"Армія відновлення" відремонтує будівлю у центрі міста.

Для переселенців ремонтують гуртожиток "Армія відновлення".

У Красноградському районі проживають близько 10 000 переселенців.

"Переважна частина – з Харкова. Є жителі, які втратили житло в Куп'янському районі або у Вовчанській громаді. Для частини з них приводять до ладу покинутий гуртожиток", — розповіли у ХОВА.

До ремонту гуртожитку залучили "Армію відновлення". Зараз у Красноградському районі у цьому проєкті беруть участь 229 людей, у тому числі 43 переселенці.

У гуртожитку є 39 кімнат, у яких зможуть жити переселенці. Кошти на відновлення гуртожитку надають міжнародні партнери та місцева влада. Зараз Красноградська міськрада працює над тим, щоб цей гуртожиток включити до проєкту під житло для переселенців.

"У нашому місті та загалом громаді багато чоловіків пішли захищати країну. Хто в тероборону, хто до лав ЗСУ. Тому, за статистикою, маємо в "Армії відновлення" більше жінок. Якщо чоловіки приходять до цієї програми, то виявляють бажання працювати на важких процесах. Зараз усім гуртом люди готують до відновлення старий гуртожиток. Тут 39 кімнат, де в подальшому зможемо розмістити внутрішньо переміщених осіб", — розповіла міський голова Краснограду Світлана Кривенко.

Загалом у Харківській області на сьогодні зареєстровано близько 700 учасників "Армії відновлення". Вони виконують суспільно корисні роботи — розбирають завали, прибирають територію, доглядають за одинокими людьми, заготовляють дрова, допомагають у роботі пунктів незламності.

Нагадаємо, до "Армії відновлення" приймають усіх охочих. Для того, щоб долучитися до проєкту, потрібно стати на облік у Центр зайнятості за місцем проживання. Учасникам "Армії відновлення" платять мінімальну заробітну плату — 6700 гривень, надають страховий стаж.

Як писав KHARKIV Today, на 1 березня у Харківській області було зареєстровано 294 учасники "Армії відновлення". Суспільно корисні роботи проводили у 21 громаді.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.