Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Армія відновлення" працює у 21 громаді Харківщини

Фото: ХОВА
Майже 300 людей долучилися до проєкту.

Учасники "Армії відновлення" отримують 6700 гривень на місяць.

Станом на сьогодні у Харківській області до "Армії відновлення" долучилися 294 людини. Суспільно корисні роботи проводять у 21 громаді. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Найбільше громад, які організували в себе такі роботи, в Богодухівському та Красноградському районах. Однак і деокуповані населені пункти працюють над відновленням, зокрема ініціативу підхопили Балаклійська, Борівська, Шевченківська, Великобурлуцька громади", — розповіла заступниця голови Харківської обласної військової адміністрації Віта Ковальська. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакансій менше на 80%. Безробітних на Харківщині залучають до "Армії відновлення"

Нагадаємо, учасники "Армії відновлення" допомагають відновлювати території після обстрілів, облаштовувати "пункти незламності", надають допомогу постраждалим, працюють у пунктах видачі гуманітарної допомоги, беруть участь у заготівлі дров для опалення. За це вони отримують мінімальну зарплату — 6700 гривень на місяць.

Як писав KHARKIV Today, на кінець січня до "Армії відновлення" доєдналися 57 мешканців Харківської області з восьми громад. Усього на Харківщині планували залучити 600 людей до "Армії відновлення".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.