Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як долучитися до "армії відновлення" Харківської області

Ілюстративне фото: ХОВА
Планують залучили 600 людей до суспільно корисних робіт.

Робітникам "Армії відновлення" платять по 6700 гривень.

У січні 2023 року Харківська область долучилася до державної ініціативи "Армія відновлення", за якою безробітних залучають до суспільно корисних робіт. В Україні ця програма стартувала минулого року. Наразі на Харківщині така "Армія" діє у восьми громадах, у планах — залучити 600 людей. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"У Харківській області "Армія відновлення" вже налічує 57 робітників, згодом планується залучити ще близько 600 людей. Дякую кожному, хто зараз працює. Навіть якщо через російську агресію ви втратили роботу, участь у суспільно корисних роботах – це можливість долучитися до перемоги на трудовому фронті", — сказала заступниця начальника голови ХОВА Віта Ковальська.

"Армія відновлення" сьогодні працює у восьми громадах п'яти районів:

1. Богодухівському районі (Богодухівська, Валківська, Краснокутська та Золочівська громади);

2. Куп'янському районі (Шевченківська громада);

3. Красноградському районі (Сахновщинська громада);

4. Чугуївському районі (Чугуївська громада);

5. Харківському районі (Роганська громада).

Учасники "Армії відновлення" займаються вантажно-розвантажувальними та ремонтно-відновлювальними роботами, заготівлею дров, розбиранням завалів та працюють у "пунктах незламності". У районах, які вважаються територіями ведення бойових дій, безробітних долучають до таких робіт лише за їхньою згодою.

Робітникам з "Армія відновлення" платять зарплату не нижче мінімальної — 6700 гривень. 

"Усього на 1 квартал 2023 року з Фонду державного соціального страхування України для Харківщини на фінансування суспільно корисних робіт передбачено майже 5,5 мільйона гривень", — розповіли у ХОВА.

армія
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, станом на початок січня (із початку війни) до проєкту "Харківська армія відновлення" долучилися 1947 волонтерів. Добровольці допомагають комунальним службам прибирати сміття на пошкоджених обстрілами об'єктах та ремонтувати будинки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.