Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові з'явилися нові тролейбусні маршрути

Фото: Харьковский горсовет
Тролейбуси з п'ятниці курсують до Рогані.

До Рогані відкривають два маршрути тролейбусів з автономним ходом.

З 30 липня до Роганського житлового масиву курсуватимуть нові тролейбусні маршрути — №51 та №52. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент інфраструктури.

"Нові маршрути вводяться з метою поліпшення якості пасажирських перевезень у результаті вивчення потреб жителів Харкова", — пояснили у міськраді.

Тролейбус №51 буде ходити так: розворотне коло "Вулиця 12-го Квітня", — проспект Московський (станція метро "Індустріальна") — вулиця Роганська — вулиця Грицевця (непарна сторона) — вулиця Зубарєва — розворотне коло "Вулиця Зубарєва".

Тролейбус №52 буде ходити так: розворотне коло "Вулиця 12-го Квітня" — проспект Московський (станція метро "Індустріальна") — вулиця Роганська — вулиця Грицевця (парна сторона) — вулиця Зубарєва — розворотне коло "759-й мікрорайон".

Нагадаємо, тролейбуси з автономним ходом курсують на Північній Салтівці, у П'ятихатках і  Жихарі. У міськраді планують запустити новий маршрут до селища Жуковського.

Нагадаємо, раніше у Харківській міськраді обіцяли до Дня міста поставку перших 40 нових турецьких автобусів. 20 з них будуть шестиметровими, ще 20 — восьмиметровими.

Як писав KHARKIV Today, на початку квітня пустили тролейбуси на автономному ходу, які з'єднали П'ятихатки і площу Свободи. У грудні 2020 року тролейбуси з автономним ходом почали курсувати від центру міста до Жихаря.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.