Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У поліції розказали, як працювала банда ювелірних "домушників" у Харкові

Фото: С. Болвінов/Facebook.
Четверо чоловіків дуже ретельно планували крадіжки, тому їх не могли затримати.

У Харкові затримали "домушників", які швидко грабували квартири, не полишаючи за собою слідів.

На відкриття квартир вони витрачали шість хвилин, не пошкоджуючи замки і залишаючи повний порядок у квартирі. Причому все було зроблено так "чисто", що люди не помічали слідів викрадачів.

У банді були чотири молодики: підприємець, безробітний, інструктор автошколи та батько дитини. Їм допомагав навідник. Вони дуже ретельно готувалися до "завдань", а потім спалювали одяг. У поліції нарешті змогли вирахувати грабіжників. 

"Четверо “домушників” працювали злагоджено і, як ми встановили, за наводкою. У них ще був п'ятий спільник, який і здавав своїх знайомих та місця, де ті зберігають гроші та цінності.  На кожну справу всі четверо йшли в новому одязі і взутті, а потім спалювали все це після успішних крадіжок. Телефонами не користувалися взагалі, між собою спілкувалися через рації. Ця група – досвідчені злочинці, вони вивчили, як працює поліція, коли розслідує такі злочини, тому і діяли довгий час непомітно. Ретельно переховувалися та поміж крадіжками вели звичайний спосіб життя. Мабуть, уявляли себе акторами голлівудського фільму "Злодії". Ролі між собою вони чітко розділили – двоє залишалися в авто та вели спостереження за будинками, подвір'ями та іншими машинами. Двоє – піднімалися до квартир і максимально швидко виносили найцінніше. Двері за собою зачиняли на замок", — повідомив начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов.

Групу вирахували нещодавно та встановили за ними спостереження. Коли "четвірка" зібралася на крадіжку, їх спіймали.

Раніше KHARKIV Today писав, що до складу угрупування входили жителі Сум та Харкова від 29 до 41 року. Вони причетні принаймні до трьох квартирних крадіжок.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.