Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові запускають наземний електротранспорт

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Електрики подали напругу на мережі.

Першими запускають тролейбуси, трамваї почнуть курсувати від завтра.

15 березня близько 15:40 у Харкові почали подавати електроенергію для роботи наземного електротранспорту. Пошкоджене через ракетну атаку обладнання відремонтували, напругу на мережах стабілізували. Про це повідомив начальник управління інформаційної політики та роботи зі споживачами компанії "Харківобленерго" Володимир Скічко.

"У результаті проведених заходів з ремонту енергетичного обладнання  після ракетного обстрілу 9 березня, а також стабілізації напруги в розподільчих мережах міста Харкова  створені технічні можливості для подачі електроенергії КП "Міськелектротранспорт" та відновлення руху трамваїв і тролейбусів", — розповів Володимир Скічко.

Як повідомив харківський міський голова Ігор Терехов, сьогодні, 15 березня, у вечері відновлять рух тролейбуси — їх постараються вивести на усі маршрути. Трамваї запустять  завтра, поки що невідомо, чи всі зможуть вийти.

Нагадаємо, 9 березня близько 4:00 Росія завдала масованого ракетного удару по Харківській області. Під обстріл потрапили об'єкти критичної та цивільної інфраструктури та будинки. Після ракетної атаки у Харківській області вимкнулося світло. У Харкові зупинився наземний електротранспорт та метро. Метрополітен відновив роботу у неділю 12 березня. Інтервал руху на всіх лініях метро становив 15 хвилин. Однак після цього метро вже призупиняло роботу.

Трамваї та тролейбуси не запустили. Через це розробили нову схему роботи муніципальних автобусів, яка впроваджується на час роботи метро та знеструмлення наземного електротранспорту. Ігор Терехов повідомляв, що наземний електротранспорт планують запустити вранці 15 березня, однак тролейбуси та трамваї на маршрути не вийшли.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.