Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові з суботи посилять карантин

Про тотальний локдаун не йдеться.

Обмеження не торкнуться транспорту.

З суботи 10 квітня в Харкові запровадять жорсткий карантин. Про це повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов в ефірі телеканалу "Україна 24". 

"Ми приймемо рішення про те, що починаючи з суботи ми введемо жорсткіші заходи щодо карантинних обмежень. насамперед, що стосується громадського транспорту, метро як працювало, так і працюватиме, оскільки метро в будь-якому мегаполісі має закриватися останнім, а не першим. Громадський транспорт працюватиме, як і працював, оскільки це дійсно необхідно для перевезення людей", — пояснив він.

Як розповів Терехов, з 10 квітня в Харкові будуть діяти такі додаткові обмеження:

  • робота кафе, барів, ресторанів, салонів краси, спортивних установ і закладів культурної сфери міста, включаючи кінотеатри до 20:00 (переважно приймати відвідувачів на літніх верандах і літніх майданчиках);
  • робота ринків та непродовольчих магазинів до 20:00 (посилять контроль щодо дотримання маскового режиму і соціальної дистанції);
  • школи працюють за змішаною системою.

"Школи будуть працювати з 1 по 4 клас, так як і працюють. А з 5 по 11 клас включно на дистанційному режимі навчання. Учні 1-4 класів навчатимуться без змін. Дитячі садки працюватимуть у тому ж режимі, в якому працюють сьогодні", — сказав секретар Харківської міськради.

Він уточнив, про тотальний локдаун мова поки не йде.

"Ми не закриємо метро, ​​ми не закриємо громадський транспорт, ми не закриємо роботу підприємств. Тому що економіка кожної людини не витримає. Ми будемо реагувати в міру того, як буде розвиватися ситуація. Про тотальний локдаун не йдеться взагалі ", — підкреслив Терехов .

Нагадаємо, з 6 квітня Харківська область офіційно відповідала "червоній" зоні. Карантин посилюють окремі громади регіону.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.