Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки жителів Харківської області зможуть отримати "карантинні" 8000 гривень

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Для виплати матеріальної допомоги регіон отримав більше 6,5 мільйона гривень.

Через те, що Харків був у "червоній" зоні карантину, підприємцям і найманим працівникам призначені виплати від держави.

Понад 33 тисячі найманих працівників і фізичних осіб-підприємців регіону зможуть отримати допомогу в розмірі 8000 гривень у зв'язку з карантином. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага.

За словами чиновника, підприємці та наймані працівники з "червоних" зон карантину зможуть отримати державну допомогу до кінця року.

"Щоб отримати допомогу, необхідно відповідати певним критеріям — це відповідний код виду економічної діяльності, обов'язково бути платником єдиного соціального внеску. Допомогу можна придбати лише за основним місцем роботи. На сьогодні в Харківській області до реєстру одержувачів допомоги внесені 33 172 особи", — пояснив директор обласного департаменту соціального захисту населення.

На даний момент для підприємців і найманих працівників Харківської області перерахували 6 мільйонів 678 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рік безробітних у Харківській області стало майже на 40% більше

Нагадаємо, Харківська область була у "червоній" зоні карантину з 11 квітня по 5 травня. З 6 травня регіон перейшов до "жовтої" зони карантину, обмеження послабили.  

Як писав KHARKIV Today, у квітні у Харківській облдержадміністрації відзвітували, що під час минулого локдауну (з грудня 2020 по січень 2021 року) 31 207 підприємців із Харківської області отримали 250 мільйонів гривень допомоги від держави.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.