Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У МОЗ розповіли, як пов'язана епідеміологічна ситуація у Харкові з виборами мера

Голова МОЗ відповів, що "усі шукають якусь сенсацію".

Харківські чиновники повідомляють до столиці, що "ситуація поки не критична".

У МОЗ пояснили, чому Харківська область досі не у "червоній" зоні карантину. Про це міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів у інтерв'ю "Hromadske".

Відповідаючи на питання журналіста, чому Харківська область досі не увійшла до "червоної" зони і чи не пов'язано це з виборами мера Харкова, Віктор Ляшко відповів: "Усі шукають якусь сенсацію".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус у Харківській області: регіон на першому місці за кількістю нових випадків

"На час проведення засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ми отримали листа від облдержадміністрації, що ситуація поки не критична. Відкрилися нові лікарні, вони справляються. Ми моніторимо ситуацію, Харківська область поки у "помаранчевій" зоні. Це означає, що місцева влада може вводити там певні додаткові обмеження", — пояснив міністр і додав, що рівень епідемічної небезпеки залежить від певних показників.

"З наступного тижня вони [місцева влада — ред.] відпускають школи на канікули, хоча планово вони передбачені на 25 число. Тримаємо руку на пульсі. Якщо область знову наблизиться до індикатора 65% завантаженості ліжок, то будемо розглядати на комісії і приймати відповідні рішення", — сказав міністр охорони здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що обіцяють десятеро кандидатів у мери Харкова

Раніше KHARKIV Today писав, що Харківська область — на межі "червоної" зони. Чиновники пов'язують рекорди Харківської області за кількістю хворих на COVID-19 зі збільшенням обсягу тестування, а епідеміологічну ситуацію у регіоні називають важко стабільною.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.