Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові встановлять меморіал жертвам теракту біля Палацу спорту

Фото: Марина Полякова / Facebook
Меморіал зведуть у храмі Святого Іоанна Богослова.

Відкрити меморіал планують у вівторок, 21 вересня.

У храмі Святого Іоанна Богослова (вулиця Велика Панасівська, 105-А) встановлять меморіальну дошку харків'янам, які загинули на майдані і під час теракту біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року. На відкриття приїде предстоятель Православної церкви України митрополит Єпіфаній, який освятить меморіал і храм. Про це KHARKIV Today повідомила волонтер Марина Полякова.

"Форма буде схожа на наш меморіал Героям АТО: буде центральна частина з написами, ліворуч — текст про хлопців -майданівців, праворуч — про хлопців, які загинули у теракті. Внизу буде така ж поличка, куди можна поставити або покласти щось (лампадки чи квіти). Тумбочку поставимо, коли будуть закінчені всі роботи", — пояснила Полякова.

Храм Святого Іоанна Богослова вибрали не випадково: тут проходять молебні за загиблими, а також на стінах храму вибиті імена військових з Харківської області, які загинули у російсько-українській війні.

Як писав KHARKIV Today, 14 жовтня 2019 року у Харкові відкрили пам'ятник захисникам України. Це куб, який символізує цілісність і непорушність України. На ньому закріплений напис "Герої не вмирають". Навколо розташовано 14 стел, що нагадують про рік початку війни — 2014-й.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.