Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкриють першу мобільну "поліклініку"

Фото: Харківська міська рада
В амбулаторія працюють "сімейники" та "вузькі" спеціалісти.

У Харкові відкрили мобільну амбулаторію на Салтівці.

Вона розташована на перетині вулиць Академіка Павлова, 271 та Солідарності (біля комплексу "Радмір"). Тут будуть приймати пацієнтів знищеної Росією поліклініки. Перрший прийом відбудеться у понеділок 17 жовтня.

"Північна Салтівка постійно зазнавала обстрілів. 10-та поліклініка була практично повністю знищена, а людям необхідно отримувати медичну допомогу. Це мобільна амбулаторія, але вона практично стаціонарна. Тут є всі умови для роботи наших лікарів-героїв, медперсоналу, сюди зручно діставатися, бо поряд знаходиться станція метро, ​​курсує громадський транспорт. Виходячи з цього, ми вибрали саме цю локацію", — розповів мер Харкова Ігор Терехов.

Мобільна амбулаторія невелика та добре укріплена. До неї підведені усі комунікації, наявне медичне обладнання (цифровий рентген та УЗД-апарат, електрокардіограф, дефібрилятором), є мініопераційна. Є також генератор на випадок відключення електроенергії.

Як розповіли у Харківській міськраді, в амбулаторії прийматимуть жителів мікрорайонів Салтівки та внутрішньо переміщених осіб. Наразі там є сімейні лікарі, невропатолог, хірург, отоларинголог, лікар УЗД і рентгенолог. Пізніше планують надання послуг психологом. Крім того, в амбулаторії працюватиме кабінет вакцинації, де можна зробити щеплення від коронавірусу.

Мобільна амбулаторія працюватиме з 9:00 до 14:00. На прийом до лікаря можна записатися на сайті міської поліклініки №10 або в реєстратурі за номерами телефонів: (096) 163-43-72(098) 424-53-52 або (098) 208-36-56.

Зазначимо, за час війни різною мірою зруйновані 53 лікувальних закладів у Харкові.

Як писав KHARKIV Today, 7 жовтня у деокупованому місті Ізюм у Харківській області відкрився шпиталь Samaritan's Purse ("Сумка самарянина), в якому працюють іноземні та українські спеціалісти. Усі послуги та ліки у шпиталі надають безкоштовно. У мобільному шпиталі є соматичне відділення на 30 ліжок, операційна, відділення інтенсивної терапії на шість ліжок та ізолятор.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.