Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкривається Перша українська музично-театральна резиденція

Після навчання учасники резиденції представлять мультимедійний перформанс на великій сцені СХІД OPERA.

Резиденція працюватиме для художників з освітлення, режисерів і сценографів. Протягом десяти днів фахівці проведуть лекції, майстер-класи та інтенсивні курси.

У Харкові відкривається Перша українська музично-театральна резиденція Light & Space на базі молодіжного музичного хаба СХІД OPERA. Це проєкт з безкоштовного навчання у сфері цифрових технологій сценічного світла. 3 вересня на великій сцені СХІД OPERA з великим симфонічним оркестром учасники резиденції поставлять мультимедійний перформанс — світло-музичний спектакль.

"Резиденція Light & Space — це унікальний в Україні проєкт, спрямований на оволодіння новими знаннями у сфері цифрових технологій сценічного освітлення. У сучасному театрі світло і медіа технології є одними з найбільш виразних компонентів вистави, — пояснюють організатори. — В Україні не існує навчального закладу вищого ступеня акредитації, який дає спеціалізацію — художник з освітлення".

Тому автори проєкту зібрали на базі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка фахівців зі сценічної світла, сценографії та театральної режисури, які поділяться своїми знаннями та практичними напрацюваннями з фахівцями у театральній і концертній сферах

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачка з Харкова записала дует з Тіною Кароль

Раніше організатори провели відбір. Для участі у резиденції запросили 15 чоловік, це — режисери музичного театру, художники-сценографи і художники з освітлення (по п'ять представників кожної спеціальності).

Подивитися світло-музичний спектакль зможуть всі охочі. Для цього потрібно буде зареєструватися тут.

Як писав KHARKIV Today, 1 червня у Харкові відкрилася освітня резиденція соціально-залученого мистецтва для молодих художників і практиків культури з України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану і Узбекистану. Учасники знайомилися з історією району ХТЗ і Українського фізико-технічного інституту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.