Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкрили пам'ятну дошку Тренерам всіх поколінь

Сьогодні вперше на державному рівні відзначається День тренера.

У заході взяли участь відомі харківські спортсменки.

Сьогодні, 19 липня, у Харкові на фасаді дитячо-юнацької спортивної школи "ХТЗ" відкрили пам'ятну дошку Тренерам всіх поколінь від Вихованців спорту. У заході взяли участь спортсмени, олімпійські чемпіони родом з Харкова — Яна Клочкова та Людмила Джигалова.

День тренера на державному рівні відзначається вперше. Відповідний указ підписав Президент України.

"Історична паралель, на мій погляд, обрана дуже вдало. У 1996 році, саме 19 липня, вперше в історії незалежної України українська національна збірна взяла участь у Олімпійських іграх в Атланті. Ми дуже часто згадуємо прізвища спортсменів, чемпіонів, олімпійських чемпіонів, але не так часто згадуємо прізвища тренерів, але без них всі ці результати неможливі", — зазначив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха.

Семенуха, Клочкова

Пам'ятну дошку розмістили на фасаді ДЮСШ "ХТЗ", оскільки ця школа є найбільшою в Україні і виховала чимало видатних спортсменів, розповів голова відділення Національного Олімпійського комітету України у Харківській області Віктор Христоєв.

Роман Семенуха подякував тисячам тренерів, які сьогодні працюють у регіоні і зазначив, що "на Олімпійських іграх в Токіо сьогодні будуть представлені завдяки цій тренерській роботі 16 наших спортсменів, які завоювали право представляти нашу Слобожанщину".

Доска тренеру

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли харківські спортсмени виступатимуть на Олімпійських іграх (розклад)

Раніше KHARKIV Today писав, що 16 спортсменів будут представляти Харків у Японії. Українська збірна поїде до Японії з щепленнями проти коронавірусу, з мінімальним супроводом і без уболівальників.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.