Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкриється відомий бар у стилі дев'яностих

Ресторан-бар "Молодость", Фото: Алекс Купер, Facebook
Ресторан-бар "Молодость"
Ще два подібних заклади є в Одесі і Києві.

Особливість ресторану криється у концепції.


Де: Площа Павлівська, 2;

Час роботи: Цілодобово;

Площа: 400 м², 1 великий зал, 120 посадочних місць.


Найближчим часом у Харкові відкриється новий ресторан-бар "Молодість". За задумом авторів, київського та одеського ресторатора Алекса Купера і засновника харківського ресторану "Сніг на голову" Михайла Чорноморця, новий заклад має відтворити антураж 90-х. Відвідувачам обіцяють смачну доступну їжу, улюблену музику, стиль 90-х і "комунальні" столи, за якими можна буде збиратися великою дружною компанією.

"Ми звертаємося до аудиторії, яка виросла на Земфірі, Меладзе, яка застала залишки радянських дитячих таборів. Ми хочемо, щоб вони сюди заходили і забували про те, що у них відбувається на роботі і т.п., а згадували, як вони були молодими", — розповів ще у березні KHARKIV Today Михайло Чорноморець.

Дизайн


Дизайн закладу буде відповідати концепції 90-х, а головною особливістю інтер'єру стане автобус, у якому буде розташовуватися бар. Також у закладі буде знайома багатьом "радянська зупинка", яка насправді є сценою для виступу музикантів.

Меню


Меню нового ресторану буде простим, з великими порціями і викличе ностальгію за дитинством і студентськими роками: мамин борщ, пельмені зі студентської їдальні, сковорідка смаженої картопельки, голубці.

"Ми тут готуємо просту їжу, яку можна було побачити на столах у звичайній сім'ї або на застіллях у тітки, дядька. Це буде досить проста і зрозуміла їжа", — пояснює Михайло Чорноморець.

Точна дата відкриття ще не відома, проте засновники закладу планують запросити на нього відомого музиканта або групу.

"Думаємо запросити на відкриття "Ляпис Трубецкой", ми з ним навіть розмовляли", — поділився планами  Михайло Чорноморець.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.