Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відбудують 29 відомчих будинків

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
На це знадобиться 70 млн грн.

Депутати Харківської міськради ухвалили Програму відновлення пошкодженого (зруйнованого) відомчого житлового фонду.

Усього в місті таких 29 відомчих будівель, які постраждали від осбтрілів: шість гуртожитків та 23 житлові будинки. Вони належать Міністерству освіти і науки", "Укрзалізниці", Міністерству оборони та Держслужбі спеціального зв'язку та захисту інформації. 

22 листопада на сесії міськради депутати проголосували за те, аби відновити це житло. Орієнтовний обсяг фінансових ресурсів для цього складає 70 млн грн. За ці гроші планують обстежити будинки, розробити проєктно-кошторисну документацію, провести поточний та капітальний ремонти.  

Фінансуватимуть роботи з різних джерел: міського та державного бюджетів, міжнародних фінансових організацій, кредиторів та інвесторів, репарацій та стягнень з РФ, а також коштів власників пошкоджених та зруйнованих будинків. Причому місто співфінансуватиме роботи лише за умови, якщо власник житла — міністерство чи відомство — щороку покриватиме не менше 1% вартості робіт. 

Для участі в програмі власникам відомчого житлового фонду або уповноваженим органам на управління об'єктами цього фонду необхідно звернутися до Департаменту житлово-комунального господарства.

Як писав KHARKIV Today, на сесії депутати міськради також перейменували 26 топонімів, більшість із них стосуються району Жихор.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.