Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові посилять контроль за носінням масок

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Перевірки, зокрема, будуть у транспорті і на вокзалах.

Харків'янам наполегливо рекомендують дотримуватися санітарних норм у  громадських місцях.

За останні кілька днів у Харкові стало більше хворих на коронавірус. Щоб мінімізувати поширення COVID-19, у місті посилили контроль за носінням масок у громадських місцях. Відповідне розпорядження опубліковане у Харківській міськраді.

Харків'янам наполегливо рекомендують бути в масках і дотримуватися соціальної дистанції у торгово-розважальних центрах, на ринках, у закладах громадського харчування, на підприємствах побутового обслуговування, у громадському транспорті та інше. Порушникам загрожують адміністративними заходами.

Зокрема, контроль за дотриманням маскового режиму посилять у метрополітені, міському електротранспорті, на об'єктах транспортної інфраструктури. Також стежити за використанням респіраторів або захисних масок обіцяють на підприємствах побутового обслуговування, торгівлі та громадського харчування. Займатися цим будуть співробітники поліції, якщо вони знайдуть порушників, то вживуть відповідних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Дельта" поруч. Коли у Харкові буде нова хвиля коронавірусу?

Нагадаємо, за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час карантину без респіратора або захисної маски, що закривають ніс і рот, можна отримати штраф від 170 до 255 гривень. Штрафи можуть виписувати уповноважені представники місцевої влади, поліцейські, а також співробітники Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області працюють 18 центрів вакцинації і пункти щеплення. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.