Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Продавці без рукавичок та відвідувачі без масок обійдуться харків'янці у 17 000 гривень.

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Підприємиця заплатить за порушення карантину у продовольчому магазині.

Жовтневий районний суд Харкова притягнув до адміністративної відповідальності за порушення карантину підприємицю.

Відповідну судову ухвалу від 10 січня опубліковано у Єдиному реєстрі судових рішень. Порушення було зафіксовано восени 2021 року.

"26 жовтня у продовольчому магазині підприємця, перебуваючи на робочому місці, продавці працювали без одягнених одноразових рукавичок; для обробки рук на вході до закладу використовується рідина, що не містить спирту; допуск відвідувачів і перебування у закладі дозволяється без респіратора чи захисної маски так, щоб були закриті ніс та рот, у місцях потенційного скупчення людей не нанесено відповідне тимчасове маркування для перебування у черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 метра; адміністрацією закладу не проведено навчання серед працівників за правилами використання засобів індивідуального захисту та не забезпечено контролю за їх використанням; не забезпечено вологе прибирання приміщень з використанням дезінфікуючих (наприкінці зміни) засобів", — йдеться у документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 1000 жителів Харківської області захворіли на коронавірус

У ухвалі зазначено, що своїми діями підприємиця порушила вимоги дотримання карантинних норм, за що передбачено відповідальність за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення карантину).

"Підприємиця на судове засідання двічі не з'явилася, надала до суду письмові пояснення, у яких просила закрити провадження у справі у зв'язку з відсутністю у її діях складу адміністративного правопорушення через те, що вона у період з 22 липня 2021 року до 2 січня 2022 року перебувала на території Литовської Республіки на навчанні та не могла у цей період вчинити будь-яке правопорушення на території України" — повідомляється у документі.

Адміністративну справу розглянули без підприємиці. Суд визнав її винною за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення карантину) та наклав штраф — 17 000 гривень. Також підприємиця має сплатити 454 гривні судового збору. У порушниці карантину було десять днів на оскарження ухвали в апеляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Хотів бути у Харкові популярним". 20 разів вакцинований проти COVID-19 не зупиняється

Нагадаємо, 17 січня стало відомо, що у Харківській області підтвердили перші випадки нового штаму коронавірусу "Омікрон"

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.