Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підприємець з Харкова заплатить 17 000 гривень за продавця без маски

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Згідно з судовою постановою, правила карантину порушили у кіоску "Пироги-вогонь".

Продавець відпускав покупців без маски, про що, зокрема, свідчать фото.

6 жовтня Орджонікідзевський районний суд Харкова наклав на підприємця штраф у розмірі 17 000 гривень за порушення карантину. Відповідна постанова опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з документом, увечері, 29 липня, підприємець, перебуваючи у кіоску "Пироги-вогонь" допустив на роботу і належним чином не проконтролював використання захисних масок співробітницею, яка обслуговувала відвідувачів без маски, порушуючи карантинні обмеження. Підприємець до суду не прийшов — надав письмові пояснення і просив закрити провадження у справі.

"Відзначив, що надані у справі фотографії містять зображення дівчини, яка сидить за прилавком і не здійснює ніяких дій", — йдеться у постанові.

У документі значиться, що адвокат підприємця вказувала — за таке правопорушення повинен бути призначений штраф меншого розміру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водій харківської маршрутки "взяв у заручники" поліцейського

Суд дійшов висновку, що вина підприємця, який порушив карантин, доведена у повному обсязі та підтверджується матеріалами справи. Йдеться про протокол про адміністративне правопорушення, де зафіксовано факт обслуговування відвідувачів магазину "Пироги-вогонь" співробітником без маски, письмові пояснення підприємця, де він визнав факт допущеного правопорушення продавцем. Також остання у письмових поясненнях підтвердила факт правопорушення. Додатково те, що співробітниця була без маски, підтверджується фотознімками доданими до протоколу.

"До того ж, суд вважає, що позиція підприємця, яка ним викладена у письмових поясненнях, наданих вже після надходження матеріалів до суду щодо незгоди з обставинами викладеними у протоколі, не підтверджена ніякими доказами і спрямована на уникнення відповідальності", — повідомляється у постанові .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян просять сидіти вдома і пити чай

Суд наклав на підприємця штраф за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення карантину) — 17 000 гривень. А також стягнув судовий збір у розмірі 454 гривень.

Постанова Орджонікідзевського районного суду Харкова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.