Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові поховали загиблих батьків із трьома синами

Фото: Анна Черненко.
Родину Путятіних поховали на 18-му міському кладовищі.

У Харкові проводили в останню путь родину Путятіних, які загинули 9 лютого у власному будинку під час російської атаки безпілотниками.

Батьків Григорія, Ольгу та їхніх синів Павла, Олексія та Михайла поховали на кладовищі № 18. Попередньо прощання із сім'єю пройшо на Немишлі, біля їхнього згорілого будинку, у якому вони загинули. Проводити родину в останню путь прийшли рідні, знайомі, колеги Ольги з Харківської обласної прокуратури, де вона працювала багато років до декретної відпустки, представники міської влади.

Поховання другої загиблої сім'ї з вулиці Котельної відбудеться днями.

Нагадаємо, родина Путятіних загинула уночі 9 лютого Їхній будинок спалахнув внаслідок влучання російського безпілотника у нафтобазу, де зберігалося майже чотири тонни нафтопродуктів. Із резурвуарів витекло паливо, воно розлилося вулицею і змішалося зі снігом. Люди опинилися у пастках у власних будинках: на вулиці вогонь сягав кількох метрів. Родина Путятіних не змогла вийти з будинку, найменшому сину було 10 місяців. Їхні тіла дуже сильно обгоріли, їх вдалося встановити за експертизою ДНК.

Як писав KHARKIV Today, 9 лютого із 22:46 окупанти завдавали ударів безпілотниками типу "шахед" з Бєлгородської області. Через влучання у нафтобазу стався витік палива та загорівся приватний сектор у Немишлянському районі. За даними поліції, у сховищі було 3 700 тонн палива.

Співробітники ДСНС ліквідували наслідки пожежі на нафтобазі удень 12 лютого.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.