Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хлопчика та його бабусю, які загинули під час атаки на Харків, поховають завтра

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
Окупанти вбили двох людей під час обстрілу 6 жовтня.

Батьки загиблого хлопчика та їхній 11-місячний малюк перебувають у лікарні.

Десятирічного хлопчика та його 67-річну бабусю, які загинули під час ракетної атаки Харкова, поховають у четвер 12 жовтня. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов на пресконференції 11 жовтня.

Зруйнований російською ракетою будинок по вулиці Молочній можуть відбудувати, однак коли, поки неясно. Проєкт рішення зараз готують. До зими будинок точно потрібно накрити, аби уникнути його подальшої руйнації. До деяких під'їздів зможуть під'єднати теплопостачання. До кінця 2023 року, за словами мера, вдасться вставити вікна у будинок. Із цим допомагає міжнародний фонд. Будинки у центрі, які того ж дня також потрапили під обстріл, відбудують, однак не у цьому році. Жителям зруйнованих будинків запропонували розміститися у готелі. Вони там можуть перебувати стільки, скільки буде потрібно.

"Поки ми бачимо можливість його відбудови. Маю надію, що відбудуємо. Маємо накрити його, щоб не рушили опади. Центральну частину будемо відбудовувати, не в цьому році. Але в наступному. Подивимось, скільки це коштуватиме. У нас є технічні можливості, але на все треба кошти. Бюджет наступного року — пріоритет: відбудова, соцсфера, потім усе інше. Фонди обіцяють допомогти з відновленням вікон", — сказав Ігор Терехов.

Як писав KHARKIV Today, росіяни обстріляли Харків 6 жовтня близько 7:00. Ракети "Іскандер" впали у Київському та Основ'янському районах. Унаслідок обстрілу Харкова постраждали 30 людей: 20 чоловіків, дев'ять жінок віком від 18 до 85 років та 11-місячний хлопчик. Загинули двоє людей — хлопчик 10 років і його 67-річна бабуся.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.