Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові не скасували Хресний хід і кличуть на масову молитву

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Хресний хід відбудеться з молитвою про мир в Україні.

21 березня після літургії віряни пройдуть від Благовіщенського собору до Покровського монастиря.

До цього масовий Хресний хід в Харкові проходив в 2019 році. Скільки людей візьме участь в цьому році — не прогнозують. Про це KHARKIV Today повідомив секретар Харківської єпархії УПЦ Московського патріархату Михайло Кіт.

"Дуже складно щось сказати, тому що це перший тиждень посту, люди зазвичай здебільшого йдуть в храми, на молитву. Якщо буде повний собор, він поміщає п'ять тисяч людей. Всі абсолютно попереджені — тільки в масках і певна дистанція. Минулого року [Хресного ходу — ред.] не було через жорсткі обмеження, тому ми не хотіли наражатися на неприємності. Ми теж розуміємо, що таке здоров'я і церква молиться за здоров'я. Ми не можемо просто легковажно так ставитися", — пояснив він.

Михайло Кіт вважає, що це буде єдиний Хресний хід в цьому році, більше нічого не планується.

О 08:30 в неділю, 21 березня, в Благовіщенському соборі розпочнеться Божественна Літургія, після її закінчення — о 11:30, віряни пройдуть Хресною ходою з молитвою про мир в Україні до Покровського монастиря.

Нагадаємо, в кінці березня минулого року митрополит Онуфрій і священнослужителі єпархії пройшли Хресним ходом і помолились про позбавлення від коронавірусу.

До цього Хресний хід в Харкові проходив наприкінці листопада 2019 року. Тоді релігійний захід відбувся в пам'ять про жертв Голодомору.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.