Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському виші — пожежа

Фото: ГСЧС
Вогонь охопив 400 квадратних метрів площі.

На місце пожежі виїхали рятувальники і поліцейські.

22 січня вранці спалахнула будівля на території Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (вулиця Пушкінська, 77). За адресою виїхали рятувальники. Про це повідомив KHARKIV Today керівник сектору роботи зі ЗМІ ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Євген Василенко.

"На даху, п'ятиповерхова будівля, всередині Юракадемії. Пізніше буде інформація", — сказав Василенко.

Очевидці зазначають у соцмережах, що вогню не видно, є сильне задимлення.

UPD. Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Харківській області, о 10:00 у будівлі колишньої бібліотеки Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого сталося сильне задимлення, о 10:30 виявили осередок пожежі на горищі. У гасінні пожежі беруть участь 45 рятувальників і 15 одиниць техніки.

"Станом на 11:20 площа пожежі становить близько 400 квадратних метрів. Горять дерев'яні лати під металопрофілем. Підрозділами ДСНС триває розбір металевого даху, — пояснили рятувальники. — Протипожежне водопостачання забезпечене. Жертв і постраждалих немає".

пожар
Фото: ДСНС

Як писав KHARKIV Today, 7 січня увечері у Харкові горіла кімната у студентському гуртожитку №7 ХНУ ім. Каразіна. Через тиждень сталася пожежа у головному корпусі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (площа Свободи, 4). З вишу евакуювали 300 людей. Як встановили рятувальники, спалах відбувся у підсобному приміщенні  між першим та другим поверхами.

Как писал KHARKIV Today, 7 января вечером в Харькове горела комната в студенческом общежитии №7 ХНУ им. Каразина. Спустя неделю произошел пожар в главном корпусе Харьковского национального университета имени В. Н. Каразина (площадь Свободы, 4). Из вуза эвакуировали 300 человек. Как установили спасатели, возгорание произошло в подсобном помещении на полуэтаже между первым и вторым этажами.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.