Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківському районі відбудували чотири зруйновані росіянами амбулаторії

Фото: Дмитро Зубков/ХОВА
Цього року у Дергачах відбудують ще один медзаклад.

У Харківському районі за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії минулоріч відремонтували 4 амбулаторії.

Це, зокрема, медзаклади у Руській Лозовій та Лісному. У Руській Лозовій медики працювали в амбулаторії під час ремонту з липня 2023 року. Наприкінці вересня перейшли в основну будівлю та вже працюють у штатному режимі. 

Амбулаторія в Лісному постраждала під час обстрілів у березні 2022 року. На цьому пункті задекларовано 745 людей, серед них 58 дітей. Після ремонту відкрилися і отримали від благодійного фонду меблі та техніку, необхідну для роботи з пацієнтами. 

Цього року планують завершити відновлення амбулаторії у Дергачах, повідомили в Харківській обласній військовій адміністрації.

8 квітня 2022 року стався ворожий обстріл, будівля була значно пошкоджена. Зараз із амбулаторією в Дергачах уклали декларації понад 20 тисяч людей. З огляду на потребу, тут добудовують ще один поверх, щоб ще більше пацієнтів отримали медичні послуги.

"Тривають ремонтно-відновлювальні роботи. Наша будівля значно розширилася, тепер це буде двоповерхова будівля. Вона буде обладнана, включаючи потреби маломобільних груп населення", — розповіла директорка центру первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської міської ради Марія Хвисюк.

Нині тут проводяться сантехнічні роботи.

"Виконуються роботи щодо опалення та покрівлі. Я думаю, ло кінця цього місяця ми її зробимо. Робляться навіси, поручні, штукатурка всередині, також електричні роботи і вентиляція, конденсування", — розповів про відновлювальні роботи директор з капітального будівництва підрядної організації Ігор Буряк.

Як писав KHARKIV Today, у деокупованому селі на Харківщині завершують ремонт амбулаторії. Вартість робіт становить 11,7 мільйона гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.