Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському метро відновили рух двома лініями

Ілюстративне фото: Констянтин Чегринський / KHARKIV Today
Потяги курсують Олексіївською та Салтівською лініями.

Інтервали руху потягів у метро складають 20 хвилин.

Близько 10:00 1 листопада у харківському метро відновили рух потягів Олексіївською та Салтівською лініями. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківський метрополітен".

"Про відновлення руху Холодногірсько-заводською лінією метрополітену повідомимо додатково. Приносимо вибачення за тимчасові незручності!", — звернули до жителів міста у КП "Харківський метрополітен".

UPD. Близько 10:40 відновили рух Холодногірсько-заводською лінією. Як пояснили у КП "Харківський метрополітен" перебої в роботі метро пов'язані з нестабільною ситуацією в енергомережі.

"На цей час інтервали руху поїздів лініями метрополітену тимчасово складатимуть 20 хвилин. Також інформуємо, що через нестабільну ситуацію у мережі обленерго можливі тимчасові труднощі з перевезенням пасажирів лініями метрополітену", — розповіли у КП "Харківський метрополітен".

Нагадаємо, у метро Харкова тимчасово припинили рух потягів близько 8:45 1 листопада. У КП "Харківський метрополітен" пояснили це технічними причинами.

Як писав KHARKIV Today, 31 жовтня після ранкового обстрілу метрополітен та наземний електротранспорт зупинили роботу.

Об 11:00 потяги стали курсувати лише однією лінією — Холодногірсько-Заводською, однак за дві години її також закрили. Тролейбуси й трамваї замінили автобусами. Відновлений рух метро та наземного електротранспорту був увечері.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.