Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському ліцеї обладнали перше за час війни укриття

Фото: ХОВА
Капремонт підвального приміщення зробили в "Обдарованості".

Міністр освіти і науки України назвав укриття у харківському ліцеї зразковим.

Наприкінці 2022 року у Харківському ліцеї-інтернаті "Обдарованість" зробили капітальний ремонт підвального приміщення під укриття. Кошти у розмірі 17,5 мільйона гривень на капремонт виділили з обласного бюджету Харківської області. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час візиту у Харків 11 січня.

"Приміщення відповідає усім технічним вимогам, здатне розмістити одночасно 400 людей і є прикладом зразкового укриття, яке має бути у кожному закладі освіти", — зазначив Шкарлет.

Міністр додав, що досвід Харківщини має передати всім іншим областям України, аби вони так само облаштовували приміщення під укриття.

Зазначимо, ліцей "Обдарованість" був пошкоджений через обстріли Росією ще на початку війни. На сьогодні в ньому завершують відновлювальні роботи, на це виділені кошти з резервного фонду держбюджету України. У ліцеї онлайн навчаються 300 дітей.
 
"Сьогодні в ліцеї навчається 300 учнів із різних районів області. Наш основний напрям – природничо-математичний профіль. Тут навчаються талановиті, обдаровані діти, які мають мотивацію до здобуття якісної освіти. Звичайно, зараз працюємо онлайн. На початку навчального року начальник обладміністрації передав нам 15 ноутбуків від компанії Google та фонду ЮНЕСКО, які сьогодні використовуються вчителями для організації дистанційного навчання", — розповів директор "Обдарованості" Валерій Поливанний.

л
Фото: ХОВА
л
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, російський снаряд влучив в овочесховище в ліцеї "Обдарованість" — воно зазнало найбільших руйнувань. Уламками був пошкоджений основний корпус, покрівля спортивної зали та гуртожитку, вибиті вікна.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.