Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському коледжі хочуть побудувати бомбосховище

Укриття. Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Коледж шукає розробника проєктно-кошторисної документації.

Бомбосховище побудують на окремій ділянці, біля нього облаштують тренажерний парк і автостоянку.

Комунальний заклад "Харківський фаховий вищий художній коледж" Харківської обласної ради (провулок Ніжинський, 1) планує замовити послугу з виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо нового будівництва бомбосховища з благоустроєм прилеглої території. Відповідний тендер опублікований на сайті публічних закупівель ProZorro.

Аукціон відбудеться у понеділок 1 травня. За послугу з розробки проєктної документації готові віддати 2 100 000 гривень. Надаватимуть послугу коледжу до 31 травня 2023 року.

У проєктно-кошторисній документації вкажуть, що це буде нове будівництво за бюджетні кошти, його проводитимуть у дві черги. Бомбосховище розташовуватиметься на території коледжу, але це буде окрема будівля.

В особливостях життєзабезпечення бомбосховища передбачать підведення системи електропостачання від головного розподільного щита будівлі коледжу, водопостачання — від водопровідних мереж, водовідведення в існуючі мережі, теплопостачання — від існуючої котельні коледжу.

У потужності об'єкта вказано 80 співробітників і 320 учнів у закладі. Також розробник урахує роботи з благоустрою території після завершення будівництва бомбосховища. У плані буде вказана заміна паркану і воріт, улаштування тренажерного парку й автомобільної стоянки для співробітників коледжу.

При розробці кошторисної документації розрахують зарплату у розмірі 15 000 гривень, додатково включать експертизу, технагляд і витрати на здійснення функції служби замовника.

Як писав KHARKIV Today, минулого року у Харкові не реконструювали жодного укриття у закладах загальної середньої освіти. Зараз ремонту потребують 86 таких укриттів. Однак коштів міськрада не дає.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.