Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківській поліклініці поставили новий рентген-апарат

Фото: Харківська міська рада
У 8-й поліклініці з'явився корейський флюорограф.

Флюорографію проводять безоплатно.

У Харківській міській поліклініці №8 (проспект Перемоги, 53) встановили нове сучасне обладнання — рентгенівську діагностичну систему NEW Oriental 1000CE корейського виробництва. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Серед її основних технічних характеристик — висока роздільна здатність, що дозволяє проводити якісне інформативне дослідження, а також мінімальні променеві навантаження на пацієнта та можливість формувати чіткі знімки", — розповіли у міськраді.

Нова рентген-система знаходиться у кабінеті №101 на першому поверсі поліклініки. Біля кабінету є відеокамера, тому лікарі можуть відстежувати й контролювати чергу, не виходячи з самого кабінету.

Як розповіли у міськраді, флюорографічне обстеження тут проводять безоплатно. Для того, щоб його пройти, потрібно мати електронне направлення сімейного або лікуючого лікаря.

Результати діагностики пацієнтам можуть записати на диск. Надалі у поліклініці планують також надсилати результати у месенджерах або на електронну пошту, однак за умови, якщо в пацієнтів немає патології.

Зробити флюорографічне обстеження можна із понеділка по п'ятницю з 8:00 до 13:00 (перша зміна), а також із 14:00 до 17:45 (друга зміна).

Як писав KHARKIV Today, 22 березня у місті Лозова відкрили акушерське відділення, де провели капітальний ремонт. Акушерське відділення приймає мешканців Лозівської міської територіальної громади, Лозівського району, прилеглих районів та переселенців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.