Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Лозовій відкрили відремонтоване акушерське відділення

Фото: Лозівська міськрада
На відкритті був міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Акушерське відділення приймає мешканців Лозівської міської територіальної громади, Лозівського району, прилеглих районів та переселенців.

22 березня у місті Лозова відкрили акушерське відділення, де провели капітальний ремонт. На відкриття приїхав міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. У відділенні встановили сучасне обладнання та нові меблі. Про це повідомили у Лозівській міській раді.

"На капітальний ремонт, оснащення сучасним медичним обладнанням для пологів та новонароджених, нові меблі та побутову техніку з різних джерел фінансування залучено майже 22 мільйони гривень. Це кошти державного бюджету, Лозівської тергромади та  Лозівського Територіального медичного об'єднання", — розповіли у Лозівській міськраді.

Загалом у відремонтованому акушерському відділенні розгорнули 30 ліжок в одинадцяти палатах. Капітальний ремонт тривав з 2021 року.

За інформацією Лозівської міськради, у 2021 році в акушерському відділенні народилася 431 дитина, у 2022 році — 443 дитини. З початку 2023 року на світ з'явилися 92 малюки. За минулий рік до відділення звернулася 631 жінка.

Як писав KHARKIV Today, у 33 медичних закладах Харківської області можна отримати безкоштовну реабілітаційну допомогу. Дорослим і дітям доступні два пакети реабілітаційної допомоги, які передбачають стаціонарне та амбулаторне лікування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.