Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській облраді збирають депутатів на сесію

сессия облсовета
Сесію призначили на 21 грудня.

Відповідне розпорядження підписала голова обласної ради.

У вівторок, 21 грудня, пройде ІХ сесія Харківської обласної ради. Про це повідомили на сайті облради з посиланням на розпорядження №257 Тетяни Єгорової-Луценка.

На порядку денному 30 питань та "Різне". Серед них: затвердження бюджету Харківської області на 2022 рік, програми економічного і соціального розвитку Харківської області на наступний рік та плану роботи обласної ради.

Також на сесії розглянуть кадрові питання — про призначення та продовження контрактів із керівниками комунальних підприємств. Зокрема, на порядку денному є питання "Про звільнення Дениса Скорого з посади генерального директора КП "Обласний центр онкології" та проведення конкурсу на нового керівника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директору Харківського онкоцентру продовжили контракт

Планується, що депутати внесуть зміни до низки обласних програм: розвиток місцевого самоврядування у Харківській області на 2022-2024 роки, програму сприяння ефективності використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, програму розвитку інвестиційної діяльності та інше.

Серед питань порядку  денного — внесення змін до порядку використання коштів для надання адресної допомоги та до порядку про призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств. Також депутати розглянуть проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Куп'янськ, оберуть представника громадськості до поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції, внесуть зміни до регламенту Харківської облради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представників громадськості для відбору поліцейських шукають у Харкові

Початок сесії о 10:00. Реєстрація депутатів розпочнеться о 9:00.

Раніше KHARKIV Today писав, що 28-річний депутат став заступником голови Харківської облради. Богдан Мальований пройшов до облради від партії "ОПЗЖ". Депутати Харківської облради голосували за нового заступника голови за квотою партії "ОПЗЖ" таємно. Він замінив на посаді підозрюваного у корупції Андрія Малиша.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.