Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області закривають частину підрозділів Міграційної служби: де отримати паспорт

Ілюстративне фото
У ДМС кажуть, що рішення ухвалили для "удосконалення надання адмінпослуг".

У Харківській області більше не працюють одинадцять підрозділів Міграційної служби України.

Це Київський відділ ДМС у Харкові та Близнюківський, Борівський, Великобурлуцький, Дворічанський, Зачепилівський, Золочівський, Кегичівський, Коломацький, Нововодолазький і Печенізький сектори в області. Їх ліквідували 1 листопада.

"Зазначені відділи ліквідовані в рамках проєкту платформи "Безпечна країна" щодо оптимізації терпідрозділів ДМС та удосконалення надання адміністративних послуг. Одночасно з оптимізацією терпідрозділів ДМС громадяни України будуть отримувати всі необхідні адміністративні послуги у міграційній сфері", — розповіли у Головному управлінні ДМС у Харківській області.

Київський підрозідл у Харкові поки що приймає відвідувачів. 

Оформити паспортні документи можна у будь-якому підрозділі Державної міграційної служби незалежно від місця реєстрації. Знайти усі підрозділи ГУ ДМС у Харківській області, які працюють, можна за посиланням тут. Дізнатися інформацію можна за номером телефону гарячої лінії ГУ ДМС у Харківській області: +38(057)705-52-80.

Як писав KHARKIV Today, харків'яни можуть замовити паспорт ще в одному Центрі надання адмінпослуг. Таку послугу відтепер надає і центральний відділ ЦНАП, розташований на Гімназійній набережній, 26. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.