Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один підрозділ Міграційної служби на Харківщині відновив роботу

Ілюстративне фото: Міграційна служба Харківської області
Запрацював підрозділ у Валках.

У підрозділі Міграційної служби надають послуги мешканцям незалежно від місця реєстрації.

У місті Валки (Богодухівський район) відновив роботу підрозділ Головного управління Державної міграційної служби у Харківській області. Про це повідомили на офіційній сторінці Міграційної служби Харківської області у Facebook.

Мешканці можуть у цьому підрозділі оформити паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше (у 14 років), обміняти паспорт-книжку зразка 1994 року на ID-картку, вклеїти фото у паспорт при досягненні 25 та 45 років. Також тут надають послугу з одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Дізнатися детальну інформацію про роботу та послуги у Валківському підрозділу ГУ Державної міграційної служби у Харківській області можна за номером телефону: +38 (05753) 5-24-60. Відділ у Валках працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 16:00. У разі повітряної тривоги та блекауту відділ припинить роботу.

Перед відвідуванням підрозділу потрібно стати в електронну чергу. Зробити це можна за посиланням тут. Без запису в електронну чергу приймають людей з інвалідністю, військових, вагітних, жінок із дітьми до 14 років та пенсіонерів.

Як писав KHARKIV Today, у звільненому місті Ізюм відкрили відділ Головного управління Державної міграційної служби. Він знаходиться у новій будівлі, оскільки стара будівля була знищена російською ракетою.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.