Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області висадять понад мільйон сіянців дерев

Фото: ХОВА
У регіоні заміновані 164,5 тисячі гектарів лісів.

Серед дерев, які висаджують у регіоні, — сосни звичайні та кримські.

Цьогоріч весною на Харківщині планують висадити 1,2 мільйона сіянців дерев за президентською програмою "Зелена країна". Близько 556 000 — уже висадили. Сіянці тепер ростуть у Жовтневому, Зміївському й Гутянському лісгоспах. Висадку проводять там, де дозволяє безпекова ситуація. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Лише на території Жовтневого господарства майже 6,8 тисячі гектарів площі заміновано. До того ж та частина господарства, що простягається по Золочівській громаді, все ще перебуває під обстрілами окупантів. Де дозволяє безпекова ситуація, висаджуються нові дерева. Адже ми маємо відновлювати ресурси вже зараз", — пояснив заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов. 

За інформацією ХОВА, у Харківській області заміновані 164,5 тисячі гектарів лісів. Наразі там неможливо перевірити угіддя, аби зафіксувати факти пожеж, незаконних вирубок, а також стан дерев. За допомогою дистанційного зондування вдалося встановити, що там є близько 2000 випадків теплових аномалій.

ліс
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, за попередніми підрахунками, від полум'я могли постраждати понад 20 000 гектарів лісів на Харківщині. Збитки можуть сягати 100 мільярдів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.