Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 червня, 2021 - 10:43

У Харківській області відкрили STEM-лабораторію

Фото: ХОГА
У лабораторії є 3D-принтери і навчальні роботи.

Сучасне обладнання використовуватимуть для вивчення предметів природничо-математичної підготовки та дослідницької діяльності.

STEM-лабораторію зробили в Ізюмському регіональному центрі професійної освіти. За словами заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Романа Семенухи, лабораторію облаштували за рахунок обласного та державного бюджетів, і тепер учні центру можуть використовувати сучасне обладнання.

"3D-принтери і сканери, цифрові лазерні і фрезерні верстати для навчального процесу — це не далеке майбутнє, це сучасні реалії Ізюмського регіонального центру професійної освіти", — пояснив Роман Семенуха.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

STEM-лабораторія — доповнення до практичної частини вивчення предметів природничо-математичної підготовки. Вона включає комплекти вимірювальних приладів з фізики, хімії та біології, набори для конструювання і творчості, набори для вивчення основ робототехніки. Устаткування допомагає вивчати модуль "Робототехніка" в складі предмета "Технології".

"З вересня тут планують розпочати вивчення модуля "Робототехніка" і обіцяють, що створять можливість факультативного навчання для школярів з Ізюмського району", — додав Роман Семенуха.

Викладачі спецпредметів і предметів природничо-математичної підготовки планують використовувати STEM-лабораторію в дослідницькій діяльності учнів під час навчання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.