Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області відбувся перший регіональний Форум старост

Фото: ХОГА.
Децентралізація і розвиток громад мають покращити умови навіть у найвіддаленіших населених пунктах.

У всіх куточках Харківської області з'являються і оновлюються дитсадки, спортивні об'єкти та медичні установи, ремонтуються дороги.

"Велике будівництво" створює рівні можливості для жителів усіх населених пунктів Харківської області. Програма має покращити умови життя та створити рівні можливості для людей, які проживають у найвіддаленіших селах, і які живуть в обласних центрах та столиці. Про це під час першого Харківського регіонального Форуму старост повідомив тимчасовий виконувач обов'язків голови Харківської ОДА Олександр Скакун. Участь у заході взяли старости, сільські, селищні, міські голови територіальних громад, голови районних рад та райдержадміністрацій, керівники регіону.

"Позиція Президента України Володимира Зеленського щодо децентралізації та розвитку громад абсолютно ясна і зрозуміла. Результатом цих процесів має стати реальне покращення умов життя громадян. В українців у найвіддаленіших селах мають бути рівні можливості з жителями обласних центрів та столиці", — сказав Олександр Скакун .

Так, наприклад, у регіоні розвивається мережа Центрів надання адміністративних послуг, що дає можливість отримати комплекс адміністративних послуг на місцях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські заводи отримають замовлення на кілька років — Скакун

"Це і питання сучасної медичної допомоги — і це, зокрема, про будівництво сучасних амбулаторій, яке почалося на Харківщині кілька років тому, але потім кинули недобудови. Зараз майже всі вони вже добудовані у рамках Програми Президента України "Велике будівництво". Також "Велике будівництво" — це про сучасні, комфортні та теплі школи і дитсадки. Про спортивні споруди у невеликих населених пунктах. Про якісні дороги — не тільки траси між обласними центрами, а й місцеві дороги, до яких багато років не доходили руки в української влади", — підкреслив тимчасовий виконувач обов'язків голови Харківської ОДА.

Цього року в регіоні у рамках "Великого будівництва" відновили 250 кілометрів доріг (з них 100 кілометрів — дороги місцевого значення). До кінця року мають здати в експлуатацію ще сім об'єктів, серед яких – дитячі садки, школи, фізкультурно-оздоровчі комплекси, лікарні та заклади культури у районах області. На трьох із них уже роботи завершили.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.