Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області створили групу, яка рахуватиме збитки екології від війни

Ілюстративне фото: ХОВА
До підрахування збитків залучать громадськість.

Члени робочої групи будуть вивчати стан заповідників і водних ресурсів, забрудненість повітря, а також розроблятиме шляхи вирішення проблем.

У Харківській області створили робочу групу, яка буде збирати інформацію про збитки, завдані екології регіону від війни. Група буде складатися з начальників районних військових адміністрацій, запрошених керівників державних природоохоронних і контролюючих органів, науковців, громадськості. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під тимчасовою окупацією залишаються 7000 гектарів лісів Харківщини

"Робоча група фіксуватиме всі збитки і розроблятиме стратегії відновлення та відшкодування країною-агресором цієї шкоди. Також група координуватиме та здійснюватиме заходи щодо профілактики та законності використання природних ресурсів", — розповіли у ХОВА з посиланням на заступника голови Харківської обласної військової адміністрації Євгена Іванова.

У Харківській області зафіксовані сотні випадків пошкодження або знищення важливих природних зон.

Як писав KHARKIV Today, раніше державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища підрахували збитки довкіллю Харківщини, завдані за рік унаслідок війни. Вони склали понад 349 мільярдів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.