Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області почали працювати нові прокуратури: список

Фото: открытые источники
В оновлених прокуратурах працюватимуть прокурори, які успішно пройшли атестацію.

Шість прокуратур працюватимуть в Харкові і вісім — в області. 

15 березня про початок роботи окружних прокуратур в Україні повідомила генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

"В оновлених відомствах працюватимуть прокурори, які успішно пройшли атестацію і довели свою професійну компетентність і доброчесність. Перелік і територіальна юрисдикція окружних прокуратур визначена наказами генерального прокурора. У системі органів прокуратури будуть функціонувати 181 (193 з урахуванням окупованих територій) окружна прокуратура і 30 спеціалізованих прокуратур у військовій і оборонній сферах (на правах окружних). Вони замінять 155 (178 з урахуванням окупованих територій) місцевих прокуратур і 30 військових прокуратур гарнізонів", — написала вона в Facebook.

За словами Венедіктової, нові окружні прокуратури сформували за новим більш ефективним принципом — розробляючи їх модель враховували результати функціонально-організаційного аналізу, проведеного за підтримки Ради Європи. При збільшенні кількості окружних прокуратур, одночасно зменшилася кількість відділів та адміністративних посад. Серед призначених керівниками прокуратур — 100% успішно пройшли атестацію в рамках реформи.

"Ми завершуємо великий етап кадрового очищення і трансформації органів прокуратури та зосереджуємося на розвитку заради ефективності інституту і довіри до неї суспільства. При визначенні кількості окружних прокуратур і їх територіального розташування в межах областей, в першу чергу, враховувалися результати діяльності органів прокуратури щодо реалізації передбачених законодавством функцій і повноважень, зокрема, безпосередній зв'язок з судовою системою і ефективну взаємодію з іншими правоохоронними органами, обсяг навантаження на прокурорів, населення адміністративно-територіальних одиниць, стан злочинності на відповідній території, а також особливості транспортної інфраструктури", — пояснила генеральний прокурор.

Фото: Facebook / Ирина Венедиктова

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.