Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президента просять звільнити Ірину Венедіктову з посади посла України у Швейцарії

Фото: УНІАН
Ирина Венедиктова. Фото: Униан
Президентові написали петицію.

Автор петиції вважає, що Ірина Венедіктова має погану репутацію та не має представляти Україну в іншій державі.

Президента України Володимира Зеленського просять звільнити Ірину Венедіктову з посади надзвичайного і повноважного посла України у Швейцарській Конфедерації. Відповідна петиція від імені Дениса Полов'яна опублікована на сайті президента.

"Венедіктова Ірина Валентинівна має погану репутацію через невдале, на думку багатьох громадян, перебування на посаді генпрокурорки. Також відбувалися скандальні події внаслідок призначення на посаду першого заступника директора ДБР адвоката Олександра Бабікова, який був одним із захисників експрезидента-втікача Віктора Януковича. Крім того, Венедіктова призначила главою департаменту у справах Майдану Олександра Буряка, який був колишнім заступником Романа Труби. Я вважаю, що така людина не може представляти нас перед іншою країною, а тому прошу підтримати петицію щодо її звільнення", — пояснив Денис Полов'ян.

Нагадаємо, президент розглядає петиції, якщо вони набирають не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців із дня їх опублікування.

Як писав KHARKIV Today, увечері 17 липня Володимир Зеленський підписав два укази — про усунення Івана Баканова від виконання обов'язків голови Служби безпеки України та про відсторонення від посади генеральної прокурорки Ірини Венедіктової.

Президент заявив, що великий обсяг злочинів проти нацбезпеки й зв'язків представників силових структур зі спецслужбами РФ ставить серйозні питання до керівників СБУ і генпрокуратури. 19 липня Верховна Рада України звільнила Венедіктову.

Надзвичайним і повноважним послом України у Швейцарській Конфедерації Венедіктову призначили 17 листопада.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.