Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області почали готуватися до перепису земель

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Держгеокадастр шукає підрядника.

Фірмі-підряднику нададуть дані про земельні ділянки, які потрібно буде вказати у документації і передати Держгеокадастру.

Головне управління Держгеокадастру у Харківській області планує купити послугу з розроблення технічної документації про проведення державної інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності на території Харківської області. І готове заплатити за це 3 290 987 гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

"Державної інвентаризації земель на території Харківської області підлягають тільки несформовані земельні ділянки державної власності та земельні ділянки державної власності, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі, загальною орієнтовною площею 25710,8324 га (землі лісогосподарського призначення держвласності)", — пояснив замовник.

У документації зазначено, що за результатами надання послуг з проведення інвентаризації Держгеокадастру передадуть документи у паперовому та електронному вигляді. Це — технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації, пояснювальна записка про способи і результати інформування населення про проведення інвентаризації, звіт про результати інвентаризації, виписки з Держгеокадастру про земельні ділянки, звіт.

Держгеокадастр передасть підряднику вихідні дані — текстові та графічні матеріали з Держфонду документації із землеустрою в електронному вигляді, матеріали лісовпорядкування, інформацію про право власності на землю і право постійного користування землею, договори оренди землі, карти, перелік об'єктів державної інвентаризації,

Як відзначили у документації, виконавець зобов'язаний систематично інформувати населення про проведення інвентаризації земель. Робочий інвентаризаційний план складатиметься на підставі чергового кадастрового плану у межах міст і селищ у масштабі не менше 1: 5000, сіл і масивів земель лісогосподарського призначення — 1: 2000, районів — 1: 25000.

У такому плані вкажуть об'єкт інвентаризації, адміністративно-територіальні одиниці, території, землі будь-якої форми власності і землі, внесені до Держгеокадастру, обмеження у використанні земельних ділянок.

Аукціон призначений на 12 жовтня. Документацію з інвентаризації земельних ділянок проведуть до 1 грудня 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, на початку липня у Міністерстві розвитку громад і територій України анонсували інвентаризацію водних і лісових ресурсів, об'єктів державної та комунальної власності, які знаходяться на території громад. Тоді ж створили комісії для проведення інвентаризації, до складу яких увійшли представники міністерств.

30 липня Головному управлінню Держгеокадастру у Харківській області дозволили проводити інвентаризацію земель державної власності — це землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони загальною площею 10876,8836 га і земель лісогосподарського призначення — 25710,8324 гектара.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.