Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області другий день рівень госпіталізацій "зашкалює"

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Рівень госпіталізацій виріс до 64,2 на 100 тисяч населення.

Харківська область тримається в "помаранчевій" зоні епідбезпеки. Якщо три дні поспіль будуть перевищені два показники, регіон переведуть до "червоної" зони.

25 березня в Харківській області був перевищений рівень госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом, він склав 64,2 на 100 тисяч населення при нормі менше або дорівнює 60. Оновлені дані опублікувало 26 березня Міністерство охорони здоров'я України.

Відзначимо, 24 березня рівень госпіталізацій також був перевищений — 61,5 на 100 тисяч населення. Тож, за допустиму норму за цим показником область виходить другий день поспіль.

Інші показники поки знаходяться в нормі. Епідпоріг залишається на колишньому рівні — 109,1%, проте повинен бути менше 100%. При переході регіону до іншої зони цей показник не враховують.

Коефіцієнт виявлення випадків не перевищено, до виходу за межі залишилося 2,9%. Динаміка рівня госпіталізацій стрімко зростає, за останні три дні становила 8,9%, 16,3% і 21,8%. Норма повинна бути менше або дорівнює 50%.

Виріс і показник завантаженості ліжок киснем: на 25 березня становив 41,9% (норма — менше або дорівнює 65%).

Як писав KHARKIV Today, Харківська область потрапила до "помаранчевої" зони карантину 23 березня. Це відбулося вперше з моменту повернення України до адаптивного карантину — з початку березня. Тоді епідпоріг перейшов норму в 100% і склав 109,1%.

Відзначимо, 26 березня Харківська область встановила новий антирекорд за кількістю випадків коронавірусу за добу - діагноз підтвердили 1204 жителям. Рівно тиждень тому фіксували найбільшу кількість випадків коронавірусу — 1085.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.