Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській міськраді пояснили, куди поділися зняті трамвайні рейки

Реконструкція вулиці Весніна, серпень 2022 року. Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Трамвайні рейки отримав Харківський метрополітен.

У середині лютого виконком Харківської міськради вирішив передати трамвайні рейки від одного комунального підприємства іншому.

30 березня харків'янин Павло Храмов відправив до Харківської міської ради звернення щодо надання інформації про місцезнаходження трамвайних рейок, які були демонтовані по вулиці Весніна та Журавлівському узвозу у Харкові. 7 квітня Харківська міська рада надала відповідь. Там повідомили, що не володіють інформацією та перенаправили запит до комунального підприємства "Харківський метрополітен". 

"У зв'язку з тим, що запитувана інформація не знаходиться у володінні Харківської міської ради та її виконавчих органів, відповідно до вимог ч. 3 ст. 22 закону направляємо запит на інформацію Храмова П. до КП "Харківський метрополітен", як належному розпоряднику інформації для подальшого розгляду та надання відповіді запитувачу", — сказано у відповіді департаменту інфраструктури Харківської міськради.

Як виявилося, трамвайні рейки з вулиці Весніна та Журавлівського узвозу комунальне підприємство "Міськелектротранссервіс" передало іншому — "Харківський метрополітен". У метрополітені розповіли, що рейки, які знаходяться у придатному для експлуатації стані, будуть використовувати під час ремонтів трамвайних колій.

"Із приводу запитуваної інформації повідомляємо, що трамвайні рейки, що були демонтовані по вулиці Весніна та Журавлівському узвозу, були оприбутковані у встановленому порядку в комунальному підприємстві "Міськелектротранссервіс" та передані до комунального підприємства "Харківський метрополітен" на підставі рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 16.02.2023 №67 "Про передачу комунального майна". Вищезазначені трамвайні рейки, придатні для подальшої експлуатації, планується використовувати для ремонту існуючих трамвайних колій", — повідомило КП "Харківський метрополітен" 11 квітня.

д
Відповідь: "Доступ до правди"
метро
Відповідь: "Доступ до правди"

Нагадаємо, у серпні 2022 року рух транспорту на вулиці Весніна заборонили. На початку травня на цій вулиці демонтували трамвайні колії. Наприкінці травня також на вулиці Мироносицькій частково зняли трамвайні колії. Демонтаж пояснили реконструкцією, яка передбачає розширення дороги. На Весніна мала залишитися одна трамвайна колія, на якій організують реверсивний рух. Восени частину вулиці Весніна відкрили.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці березня Господарський суд Харківської області відкрив три провадження у справах про банкрутство КП "Жилкомсервіс", КП "Міськелектротранссервіс" та КО "Харківський зоологічний парк". Зокрема, заява щодо відкриття провадження у справі про банкрутства КП "Міськелектронранссервіс" надійшла до суду від підприємця Олега Шевцова. Він каже про несплату комунальним підприємством мільйона гривень. Арбітражним керуючим просить зробити того ж Юрія Артюха.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.