Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харкіських школах влаштують пункти обігріву і обіцяють пускати усіх бажаючих

Фото: KHARKIV Today
отопление тепло батареи. Фото: KHARKIV Today
Станції метро та школи будуть розраховані на тривале перебування людей.

У пунктах обігріву встановлять генератори, теплові гармати та джерела електроживлення.

До морозів у Харкові обіцяють обладнати пункти обігріву у школах, спеціальних наметах, на зупинках-укриттях та станціях метрополітену. У випадку аварійних ситуацій в енергомережі харків'яни зможуть обігрітися в них та зарядити телефони. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на Ігоря Терехова.

За словами Терехова, якщо буде необхідність, у пунктах обігріву видаватимуть гаряче харчування. Наразі у місті думають, як працюватиме каналізація у великих пунктах обігріву — метро та школах, а також про підвезення до них води.

"Великі пункти обігріву, такі, як станції метрополітену та школи, будуть пристосовані для більш тривалого перебування людей. Там розмістимо і безпечне пічне опалення. Також зараз продумуємо систему каналізації та підвезення води. Ми розуміємо, що можемо зіткнутися з дуже серйозними викликами, і нам потрібно буде забезпечити людей усім необхідним", — сказав Ігор Терехов.

Як писав KHARKIV Today,  у Харкові на всіх під'їздах вивісять оголошення із зазначенням найближчих адрес пунктів обігріву. Пункти працюватимуть цілодобово.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.