Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині вдруге перепоховали загиблого захисника

Євген Петровець. Фото: Донецька селищна рада

Євгена Петровця двічі ховали як невідомого солдата.

24 березня у селі П'ятигорське Донецької селищної ради (Ізюмський район) проводили в останню путь військового Євгена Петровця, який загинув у березні минулого року. Перепоховати у рідному селі його вдалося тільки зараз. До цього загиблого ховали як невідомого солдата у Яремівці в Ізюмському районі, а потім у Дніпрі, поки не встановили особу.

Євген Петровець народився у 1995 році у П'ятигірському. Навчався у місцевій школі, після дев'ятого класу вступив до Зміївського професійно-енергетичного ліцею, закінчив його у 2013 році (спеціальність — слюсар із ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів та електрогазозварник ручного зварювання).

Почав працювати у 2013 році. Зокрема, працював на Харківському заводі будматеріалів та комунальному підприємстві "П'ятигірське".

У 2021 році Євген перебував на зборах резервістів в Ізюмі як солдат запасу, а 26 лютого 2022 року долучився до Збройних сил України добровольцем. Загинув 27 березня 2022 року у селі Яремівка в бою з російською диверсійно-розвідувальною групою. Євгена Петровця двічі ховали як невідомого солдата.

"Шлях Євгена до рідного дому був довгим і непростим. Спочатку, після бою, його було поховано місцевими мешканцями як невідомого військового Збройних сил України. Потім, після звільнення населеного пункту від окупантів, тіло було доправлено до Дніпра, де загиблий був похований, але, на жаль, знову як невідомий", — розповіли у Донецькій селищній громаді.

загинув
Євген Петровець. Фото: Донецька селищна рада

Як писав KHARKIV Today, 17 березня у боях біля села Богданівка Донецької області загинув військовий із Близнюківської громади Сергій Давиденко. Йому було 25 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.