Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 квітня, 2021 - 12:25

У голови Харківської обладміністрації новий заступник

Фото: Facebook
Михайло Харнам деякий час був радником голови Харківської облдержадміністрації.

Заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук став Михайло Харнам. Він зайняв місце звільненого Руслана Тіхонченка.

4 квітня Михайло Харнам став заступником голови Харківської ОДА Айни Тимчук. Ця інформація з'явилася на сайті Харківської ОДА в розділі "керівництво адміністрації".

Ще 31 березня на сайті Харківської ОДА Михайла Харнама називали радником Айни Тимчук, тоді він розповідав про реконструкцію приймальних відділень лікарень. На посаді заступника Михайло Харнам буде займатися капітальним будівництвом і житлово-комунальним господарством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Айни Тимчук новий радник. Хто ще допомагає голові обладміністрації

Нагадаємо, 17 березня Кабінет міністрів погодив кандидатуру Михайла Харнама на посаду заступника голови Харківської ОДА. За день до цього Айна Тимчук звільнила свого заступника Руслана Тіхонченка, який відповідав за капітальне будівництво і ЖКГ. До кінця березня 2020 року Михайло Харнам працював директором комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва" Київської міської державної адміністрації. У київських ЗМІ писали, що харків'янин Михайло Харнам прийшов до команди Кличка за протекцією сина харківського бізнесмена — Дмитра Давтяна, який був заступником мера Києва.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.