Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Дергачівському районі сталися дві масштабні пожежі

Фот: ГСЧС
Рятувальники ліквідували пожежі.

У Дергачівському районі загорілася трава й очерет, вогонь охопив 600 і 900 квадратних метрів площі.

22 березня вдень рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в селищі Південне Дергачівського району, ввечері сталася ще одна масштабна пожежа за селищем Пересічне. Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Харківській області.

У Південному горіла суха трава та очерет, загальна площа спалаху склала 600 квадратних метрів. Ліквідували пожежу через годину.

На момент прибуття рятувальників в селищі Пересічне горіла трава на площі близько 900 квадратних метрів. Гасили пожежу протягом години. Збитки та причини виникнення пожеж в Дергачівському районі встановлюють.

пожар
Фото: ДСНС

Як писав KHARKIV Today, в Україні в 18 разів зросли штрафи за спалювання трави.

13 квітня 2020 року депутати Верховної Ради ухвалили Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження навколишнього середовища щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря і знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу". Тепер штраф за самовільне спалювання трави становить від 3 060 до 21 420 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.