Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У чверті харківських пенсіонерів можуть бути проблеми з отриманням пенсій

Проблеми мають ті, хто отримував виплати через "Укрпошту".

Кожен четвертий пенсіонер на Харківщині отримує виплати через "Укрпошту". З початку війни ці люди зіткнулися з проблемами: відділення працюють не скрізь, листонош не вистачає.

За словами директора обласного департаменту соцзахисту Юрія Шпараги, всі пенсії та соціальні виплати, які платили на банківську картку, виплачені у повному обсязі, зокрема й тим отримувачам, які виїхали за кордон або залишилися в окупації.

Є проблеми з пенсіонерами, яким гроші приносив листоноша. На окупованих територіях "Укрпошта" не працює. Але навіть у тих громадах, де залишились усі відділення, виникли проблеми — не вистачає працівників.

"Є запізнення, тому що до відділень потрібно доставити готівку, і не скрізь є співробітники. Ми пам'ятаємо, що з Харкова щодня відправлялося по кілька евакуаційних потягів. Багато листонош виїхали", — розповів KHARKIV Today Юрій Шпарага. Він визнав, що багато проблем із виплатами пенсій зараз доводиться вирішувати у ручному режимі.

Пенсіонери, які отримують гроші через "Укрпошту", мають можливість отримати пенсію в "Ощадбанку", проте, за словами директора департаменту соцзахисту, цим користувалися одиниці.

На окупованих територіях залишається також два пансіонати. Співробітникам перераховують зарплати та всі виплати на утримання установ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсіонерам, які залишилися в окупації, переведуть пенсію до "Ощадбанку"

"З 24 лютого в окупації знаходиться геріатричний пансіонат у Вовчанському районі, а у Куп'янському — психоневрологічний інтернат. Я щодня з директорами на зв'язку, там питань немає — ніхто не голодує", — каже Юрій Шпарага.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.